13 Days in Hell

Prežijete 13 dní v pekle?

Stiahnuť
( 4.6 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.04.2018

Ocitnete sa v pekle a vašou úlohou je prežiť všetky nástrahy, ktoré sa v ňom vyskytujú. Čakajú vás početné útoky pekelných bytostí, ktoré musíte odraziť. Snažte sa trafiť obludy do hlavy, začo inkasujete bonus. Po každom dni si môžete zakúpiť lepšie vybavenie. Na výber sú tri obtiažnosti.

Ak máte slabšie PC nastavte si graphic quality na Low alebo Medium

Tip nám zaslal **Riky**. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Myškou strieľate, 1-5 meníte zbrane, P je pauza.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 4.6 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód