Alxemy

Kombinujte elementy a vytvorte nový svet.

Stiahnuť
( 1.9 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 18.02.2011

Vašou úlohou bude opäť kombinovať základné elementy, z ktorých vzniknú ďalšie. Uložte dva prvky do stredu kruhu a kliknite na kruh. Tentokrát ich však bude až 119, takže pravdepodobne to nebude až také rýchle ako v podobnej hre Alchemy Evolution. Postavička dolu vám poradí niektoré veci a vpravo máte zoznam, čo je potrebné vytvárať. Hore si prepínajte kategórie elementov. Rozmýšľajte a pokúste sa objaviť všetky prvky.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 1.9 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód