Aniball

Zahrajte si animovaný futbal.

Stiahnuť
( 1010.2 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Aniball je pekne spracovaná futbalová flashka. Vyberte si svoj tím a porazte počítač alebo kamarátov, aby ste sa tak dostali do ďalšieho levelu. Na výber sú tri štadióny.

Ak vás zaujímajú najhranejšie hry za minulý rok, tu nájdete "**blog**":http://pauzicka.blog.zoznam.sk/2008/01/18/statistiky-2007/ so štatistikami.

**Ovládanie:** Hráč 1: pohybuje sa šípkami, prihráva , (čiarkou), strieľa a mení hráčov . (bodkou). Hráč 2: pohybuje sa W,A,S,D, prihráva stlačením T, strieľa Y.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 1010.2 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód