Baseball

Zahrajte si kvalitný Baseball.

Stiahnuť
( 3.4 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Dobre spracovaný Baseball so všetkým čo k nemu patrí. Snažte sa predovšetkým dobre odpáliť loptičku. Po úspešnom odpale musíte pozorovať hraciu plochu a polohu loptičky, aby ste vedeli či môžete dať hráčom na métach pokyn k behu (kliknutím na Run pri pozícii hráča).

**Ovládanie:** Myš. Loptičky odpaľujete tak, že presuniete kruhový kurzor na vyznačený indikátor letu. Ak chcete loptičku odpáliť nahor, umiestnite kruh pod indikátor a naopak. Všímajte si aj červené ohraničené pole v pozadí, ktoré sa pohybuje v závislosti od pohybu myšky a ukazuje vám, kam bude loptička letieť. Posúvajte ho do polohy, ktorá vám vyhovuje.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 3.4 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód