Cubrius

Spájajte kocky rovnakých farieb, vzoru alebo typu.

Stiahnuť
( 2.3 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Jednoduché spájanie však nebude počas celej hry, tá je ozvláštnená kockami so špeciálnymi symbolmi, ktoré menia vlastnosti. Pokiaľ je na kocke napríklad zobrazený symbol kotvy, tak s týmto predmetom nemôžete pohybovať, keď je na kocke nakreslené puzzle, musíte ju spojiť s inou rovnako farebnou kockou s týmto symbolom. Hra dosť naberá na obtiažnosti a posledné levely prejdú iba majstri logiky. (Tip na hru nám poslala **Karin**)

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2.3 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód