Gearzzle

Pospájate všetky skrutky.

Stiahnuť
( 560.2 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Poposúvajte ozubené kolesá na správne miesto tak, aby sa všetky začali točiť. Kolesá sa môžu hýbať rôznymi smermi, pokiaľ im nič nestojí v ceste. Zastavia sa tam, kde je prekážka alebo koniec hracieho pola. Postupnosť je veľmi dôležitá. Keď sa pomýlite, reštartujte si level a keď je už najhoršie a neviete si rady, stlačte solution (v inom okne sa vám ukáže, ako sa má level urobiť). (Tip na hru nám poslal **Lukino**)

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 560.2 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód