Infectuous

Ovládnite viac buniek ako váš súper.

Stiahnuť
( 754.4 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 23.04.2011

Vašou úlohou v tejto jednoduchej logickej hre je privlastniť si viac farebných buniek ako váš súper. V každom ťahu si môžete privlastniť bunky jednej farby a to iba tie, ktoré sú bezprostredne pri vás (pri už ovládnutých bunkách). Na jeden ťah máte zároveň obmedzený čas. Dolu sa vám zobrazuje koľko percent z nich ovládate vy a tiež ako je na tom váš súper. Postupne sa zaberú všetky bunky a vyhrá ten, kto ich má viac.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 754.4 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód