Logik

Stará známa hra Logik.

Stiahnuť
( 578.1 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Tentokrát však vo flash verzii. Úlohou je zistiť kombináciu a pozíciu farieb, ktorú vytvoril počítač. Ukladajte do políčok kamene rôznych farieb a kliknite na otáznik vedľa riadku. Vyhodnotenie: Biele štvorčeky znamenajú že máte dobrú farbu ale na zlom mieste, čierne štvorčeky znamenajú dobrú farbu na dobrom mieste. Dokážete zistiť ako to má vyzerať? Postupom levelov budú pribúdať rôzne farby. (Tip na hru nám poslala **Lenka**)

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 578.1 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód