Pandemic

Ako nový a neznámy vírus musíte postupne vyhubiť cele ľudstvo.

Stiahnuť
( 1.4 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Zaujímavá flashka, v ktorej sa ujmete negatívnej úlohy. Ako nový a neznámy vírus musíte zabiť čo najviac ľudí ako sa dá. Máte 200 dní na to, kým vedci vymyslia vakcínu, ktorá šíreniu nákazy zabraní. Za likvidáciu ľudí získavate body, ktoré môžete využiť na vývoj nových kmeňov vírusov a zničiť tak postupne cele ľudstvo. Vy vlastne virus vyvijate, takze mu určujete jeho vlastnosti, ako priebeh ochorenia a spôsob šírenia. Pre lepšie porozumenie sa zíde znalosť anglického jazyka.

Tip nám zaslal **Kroko**

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 1.4 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód