Proximity

Ovládnite väčšinu armád na hracej ploche.

Stiahnuť
( 128.5 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Klikaním na jednotlivé políčka hracieho pola sa vám zobrazí určíte číslo, ktoré zobrazuje počet armád, ktoré ste momentálne obsadili. Takýmto spôsobom musíte získať čo najviac políčok na hracej ploche a pochopiteľné najväčší počet vojsk. Pokiaľ trafíte políčko blízke spojeneckým jednotkám, posilní to ich obranu a pokiaľ sa trafíte do blízkosti nepriateľského políčka, prevezmete ich územie ak je číslo na vašej kartičke väčšie ako na nepriateľskej.

**Ovládanie:** Myš.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 128.5 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód