Sundrops

Pozbierajte všetky perly.

Stiahnuť
( 2 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 23.02.2011

Vystreľujte slnečné kvapky, ktorých máte obmedzený počet, a pozbierajte všetky perly. Kvapky môžete zachrániť tak, že spadnú do plávajúceho člnu. Zachránené kvapky môžete opäť použiť, a tak bude váš cieľ, pozbierať úplne všetko, ľahšie dosiahnuteľný. Zbierajte tiež rôzne bonusy - napríklad rozmnoženie kvapiek. V niektorých leveloch môžete meniť aj pozíciu slnka, ale iba na vyznačené miesta. Slnko premiestnite kliknutím na túto pozíciu. Neskôr budete mať k dispozícii ďalšie módy - Time Attack (obmedzený čas a neobmedzene kvapiek) a Survival mode (do ďalšieho levelu dostanete iba toľko kvapiek, koľko vám zostane - úloha je zájsť čo najďalej) a Kid mode (bez obmedzení).

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód