Timebot

Vracaním času sa dostaňte až do cieľa.

Stiahnuť
( 91.4 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.07.2009

Timebot je zaujímavá a celkom náročná logická hra. Ovládate postavičku, ktorá je schopná vracať čas, a to takým spôsobom, že najprv s ňou prejdete určitú dráhu alebo otvoríte dvere a následne vrátením času späť sa objaví druhá postavička, ktorá tento úkon zopakuje a vy s pôvodnou môžete napr. prejsť cez dvere, pretože druhá postavička vám stúpi na gombík a podobne. Jedná sa o vracanie minulých udalostí. Dôležité je naplánovanie jednotlivých krokov. Čas nemôžte vracať do nekonečna, máte limitovaný počet pokusov. Po prerušení hry môžete pokračovať tam, kde ste skončili. Na každú úlohu máte 99 sekúnd.

Dostanete sa až na samotný koniec alebo vám prasknú nervy?:)

Hlasujte za "**nový dizajn**":http://pauzicka.zoznam.sk/anketa Pauzicky a zapojte sa do súťaže.

**Ovládanie:** Pohybujete sa šípkami a medzerníkom spúšťate minule udalosti.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 91.4 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód