Airport Mania 2

Postarajte sa o letisko.

Stiahnuť
( 9 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 16.02.2017

Vašou úlohou bude zabezpečiť bezpečne pristátie všetkých prichádzajúcich lietadielok. Kliknite na lietadlo, priraďte mu pristávaciu dráhu a hneď ako pristane, pošlite ho vyložiť náklad. Po vyložení a naložení ďalšieho nákladu bude musieť opäť vzlietnuť, takže musíte stíhať na niekoľkých pristávacích dráhach zároveň aj pristávať aj vzlietať. Najlepšie bude asi, keď si jednu dráhu vyhradíte pre pristávanie a druhú pre vzlietanie. Jedno miesto je aj také, kde môžete na chvíľu odložiť lietadlo, ak by ste mali aj na dráhach a pri skladoch plno. Vždy si nastavte skôr, ak sa vám dá, čo majú lietadielka urobiť a pôjde vám to plynulejšie. Môžete sa tiež pokúsiť dávať lietadielka rovnakej farby k skladom tej istej farby. Niektoré lietadlá potrebujú načerpať aj palivo, nezabudnite na to. (Po načerpaní paliva sa vráťte opäť do skladu). Peniaze zarobené v leveli sú rozhodujúce pre ďalší postup.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 9 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód