Arcane: The Armor Collector

V úlohe bojovníka likvidujte všetkých nepriateľov.

Stiahnuť
( 5.4 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 13.01.2018

Zhostíte sa úlohy bájneho bojovníka, s ktorým prechádzate jednotlivé levely. V nich sa stretnete s rozličnými nepriateľmi, ktorých musíte pochopiteľne poraziť. Za peniaze si dokupujete potrebnú výzbroj a brnenie. Na výber máte dva herné módy, hra sa vám automatický ukladá, takže pri ďalšom spustení môžte pokračovať tam, kde ste skončili.

**Ovládanie:** Pohybujete sa W,A,S,D, medzerníkom si meníte meč za luk, myškou mierite a strieľate, B si meníte brnenie, E hádžete zbraň.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 5.4 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód