Around the World in 80 Days

Obdoba výbornej hry Jewel Quest.

Stiahnuť
( 1.3 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 03.10.2016

Určite väčšina z vás pozná dobrodružstvo Angličana P.Froga a jeho cestu okolo sveta za 80 dní. Cestu okolo sveta však zažijete na hernej ploche s kameňmi, ktoré musíte presúvať tak, aby ste vytvorili rovnaké trojice horizontálne alebo vertikálne. Takýmto spôsobom musíte dostať viaceré časti predmetu von z hracej plochy, aby ste tak poskladali predmet dokopy. K splneniu úlohy vám pomôžu aj rozličné bonusy, ako je napr. kladivo, vďaka ktorému sa môžte zbaviť nežiaducich kameňov. Jedná sa o zábavnú obdobu známeho Jewel Questu.

Tip nám zaslala "**maja5**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/maja5#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Hlasujte za "**nový dizajn**":http://pauzicka.zoznam.sk/anketa Pauzicky a zapojte sa do súťaže.

**Ovládanie:** Myš.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 1.3 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód