Bandit Ludo

Obdoba spoločenskej hry Človeče nehnevaj sa.

Stiahnuť
( 607.4 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 03.09.2017

Spoločenskú hru s názvom Človeče nehnevaj sa nemusím snáď nikomu predstavovať. V tejto flashke si môžte vyskúšať obdobu tejto hry. Vyberte si jednu zo štyroch farebných figúrok a pustite sa do hrania. Cieľom je dostať všetky štyri figúrky zo štartového poľa na cieľové polia. Po hodení šestky resp. guľôčky v tomto prípade môže figúrka odštartovať. Pritom musia figúrky raz obísť všetky polia, bez toho, aby ju súper nevyhodil. Počet prejdených polí sa určí hodom očíslovanej kocky. Ak padne šestka, hráč môže opakovať hod a posunúť sa o súčet padnutých hodov.

**Ovládanie:** Myš.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 607.4 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód