Bratz Makeover

Vyberte si modelku a upravte ju podľa vašich predstáv.

Stiahnuť
( 787.2 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 01.02.2017

Opäť tu máme hru určenú pre mladšie dievčatá, ktoré rady experimentujú so svojou vizážou. Na výber je viacero modeliek, ktoré môžete upraviť podľa vašich predstáv od vlasov až po nechty. Možností ako ju skrášliť je dostatok, takže sa treba poriadne s modelkou pohrať.

Tip nám zaslala "**Lili552he**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/Lili552he#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 787.2 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód