Crash Test Dummy Olympics

Odpáľte testovaciu figurínu z auta čo najvyššie do zvislej steny.

Stiahnuť
( 124.3 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 09.05.2017

Testovacie figuríny to vôbec nemajú v svojom krátkom živote jednoduché. Sem tam ich napália do steny, inokedy zase schytajú smrteľný zásah od iného auta. V tejto hre sa snažíte pomocou nárazu auta do malej steny, odpáliť figurínu cez predné sklo čo najvyššie až na druhú stenu. Dôležité je, aby ste auto rozpumpovali na maximálnu rýchlosť, a to správnym radením rýchlosti. Následne už len zvolíte uhol odpalu a celá show sa môže začať.

Kto vystrelí figurínu najvyššie?:)

Tip nám zaslala **petushka**. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Medzerníkom radíte rýchlosti a následne určíte aj uhol odpalu.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 124.3 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód