Dark Cut

Zvládnete úlohu stredovekého lekára?

Stiahnuť
( 926.3 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 06.01.2017

Niekoľko storočí dozadu bola medicína ešte len v plienkach, no pacientov bolo požehnane aj v tej dobe. Hra vás postaví do úlohy lekára a vy musíte rozličnými spôsobmi ošetrovať rany, a to čo najmenej bolestivo. Pokiaľ vám nevadí krv, pijavice, pílky a iné metódy tak smelo do toho.

Za tip ďakujeme "**beyatke**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/beyatka#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Myš + šípky (musíte ísť podľa hviezdičiek)

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 926.3 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód