Dino Babies

Postarajte sa o čerstvo vyliahnuté dinosaurie mláďaťa.

Stiahnuť
( 496.5 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 17.04.2017

Ak si chcete vyskúšať aké to má dinosauria matka s deťmi ťažké, tak je hra Dino Babies práve pre vás. Vašou úlohou je postarať sa o čerstvo vyliahnuté mláďaťa. Každé z nich potrebuje výdatnú stravu pozostávajúcu z mlieka a mäsa. Okrem stravy k ich spokojnosti potrebujú aj dostatočný spánok. Všetky tieto potreby musíte splniť pri každom dinosaurovi, za čo dostanete jednu mincu. Ak splníte vopred stanovené množstvo mincí, postupujete do ďalšieho levelu. Na začiatku vás čakajú len dve mláďaťa, postupne sa ich počet zvyšuje. Najprv musíte počkať, kým sa jedince vyliahnu.

Tak sa teda pustíte do materskej roboty :)

Tip nám zaslala "**maja5**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/maja5#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Hlasujte za "**nový dizajn**":http://pauzicka.zoznam.sk/anketa Pauzicky a zapojte sa do súťaže.

**Ovládanie:** Myš. Stačí iba kliknúť na príslušný držiak a mliekom alebo inou zložkou potravy a

preniesť ho k danému mláďatku.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 496.5 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód