Enjoyable Horse Racing

Priveďte vášho koňa prvého do cieľa.

Stiahnuť
( 2.2 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 10.08.2016

Zvládnete manažovať konské dostihy? Snažte sa priniesť vášho favorita ako prvého do cieľa. Za získane peniaze môžete nakupovať v obchode.

Najprv si vyberiete trať a následne počet koní, ktoré majú proti sebe nastúpiť. Z nich si postupne určíte, ktorý kôň má byť prvý a taktiež poradie ostatných, ktoré sa umiestnia na jednotlivých pozíciách za nim. Počas závodu si môžete kone prepínať a ovplyvňovať ich rýchlosť šípkami tak, aby ste zariadili víťazstvo vami zvoleného koňa a zároveň poradie zostávajúcich pozícii tak, ako ste ich pred závodom zvolili.

Za tip ďakujeme viacerým užívateľom. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Myš a šípky.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2.2 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód