Farm Frenzy 3

Tretí diel farmárskej hry Farm Frenzy.

Stiahnuť
( 4.7 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.02.2018

Tretí diel strategicko-farmárskej hry nás zavedie do tropickej Afriky a tiež Južnej Ameriky. Sliepky tentoraz vystrieda iná hydina, ako je napr. pštros, no o chod farmy sa musíte starať rovnakou mierou ako v minulých dieloch. Ako správny farmár musíte zabezpečiť dostatočný privoď vody zo studne pre produkty a zároveň treba pravidelne vysádzať trávu, ktorá je nevyhnutná pre kŕmenie zvierat. Zbierajte a vyrábajte produkty a získavajte za ne peniaze, ktoré využijete pre ďalší chod a vylepšenie farmy. Prirodzených nepriateľov ako je lev, ohrozujúcich váš statok, treba odchytiť a uzavrieť. V hre nájdete bližšie inštrukcie krok za krokom.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 4.7 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód