Feudalism II

Pokračovanie výbornej stratégie Feudalism.

Stiahnuť
( 1.6 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 19.04.2018

Feudalism je veľmi podarená stratégia, aj keď trocha zložitejšia. Cieľom hry je postupne budovať silnú armádu, s ktorou porazíte nepriateľa. Oproti svojmu predchodcovi je hra oveľa prepracovanejšia a obsahuje mnohé prvky RPG. Dôležitý je výber hrdinu na samom začiatku hry a získavanie skúsenosti, schopností, vďaka ktorým je v boji oveľa cennejší. Dôležité je a rozširovanie vášho územia, ktoré docielite dobytím okolitých miest. Za peniaze si môžete kupovať potrebné veci. Hra je spočiatku komplikovanejšia a trvá určitú dobu, kým sa s celým jej princípom oboznámite, no napriek tomu ju odporúčam každému kto má rad stratégie a RPG. Pre lepšie porozumenie sa hodí znalosť angličtiny.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 1.6 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód