Garden Scapes

Hľadajte veci na obrázku.

Stiahnuť
( 3.9 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 11.08.2017

Hľadajte veci pre zákazníkov, popisky sú v angličtine. Pri hre sa naučíte nové slovíčka, ktoré sa potom už budú opakovať a hra nebude kvôli angličtine obtiažna. Za získané peniaze si dokupujte ploty, bazény, lavičky do vašej záhrady. Za daný čas sa snažte obslúžiť čo najviac zákazníkov. Na obrázkoch hľadajte aj malé otázniky, ktoré vám pridajú pomôcky a fotoaparáty, ktoré vám na chvíľu ukážu, kde sa hľadané veci nachádzajú.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 3.9 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód