Hair Style Makeover

Vyskúšajte si prácu kaderníčky.

Stiahnuť
( 617.6 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 20.06.2017

Hair Style Makeover je hra určená pre mladšie dievčatá, ktoré by si chceli vyskusat pracu kaderníčky. V hre máte na výber viacero účesov, ktoré slúžia ako predloha. Podľa nich potom vašu zákazníčku alebo zákazníka ostriháte. Okrem samotných nožníc a hrebeňa môžete použiť viacero prípravkov na vylepšenie účesu ako napr. kulmu, gél a podobne. Výsledný efekt by sa mal čo najviac zhodovať s predlohou.

Tip nám zaslala "**rihanna**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/rihanna#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 617.6 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód