Make Up Race

Turnaj v úprave a maľovaní.

Stiahnuť
( 2 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 22.03.2018

Namaľujte a upravte dievčinu presne podľa vzoru - rúž, špirálu, naúšnice, vlasy - nachádzajú sa pod vašou modelkou a vy musíte vybrať tie správne. V hre budete mať vždy aj súpera a preto sa musíte snažiť urobiť dievča čo najrýchlejšie. Nad vašou dámou je aj meter, ktorý meria nakoľko ste už dievča urobili podľa predlohy. Keď ste hotové a meter je plný kliknite na DONE, ktoré sa vám objaví. Dokážete prekonať súpera a byť rýchlejší?

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód