Makeover Designer

Vyberte si dievča alebo chlapca, oblečte ich a navrhnite nové módne doplnky a šaty.

Stiahnuť
( 3.8 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.01.2018

Makeover Designer je hra určená pre mladšie dievčatá, ktoré rady experimentujú so svojim šatníkom. V hre máte na výber viacero variant ako si vytvoriť postavu, ako ju vhodne nalíčiť a obliecť podľa aktuálneho módneho trendu. Máte aj možnosť navrhnúť si vlastné šaty a módne doplnky. Okrem dievcata je na výber aj chlapec a vystrojit mozte aj domáceho miláčika.

Tip nám zaslala

"**moncurka123**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/moncurka123#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 3.8 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód