Monster Truck America

Zajazdite si na Monster trucku.

Stiahnuť
( 5.5 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 24.12.2016

Šoférujte váš monster truck a vyhrávajte. K dispozícii máte levely na čas, v ktorých môžete získať medaily - zlatú, striebornú, bronzovú a to podľa času, za aký level prejdete. Za zlatú medailu dostanete samozrejme aj najviac peňazí. Peniaze získate aj za plnenie výziev alebo za robenie trikov v leveloch - ako backflipy a pod. V tejto hre musíte svoj monster truck vylepšovať, aby ste dosahovali lepšie výsledky a môžete si taktiež kúpiť lepší.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 5.5 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód