My Parfume Salon

Vytvárajte exkluzívne parfémy.

Stiahnuť
( 4.1 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 15.04.2018

Vašou úlohou v tejto online hre bude vytvárať voňavky podľa priania vašich zákazníkov postupne v troch mestách - New Yorku, Miláno a Paríž. Vytvárajte exkluzívne parfémy, staňte sa známy po celom svete a o zákazníkov nebudete mať núdzu. Každý zákazník ma špeciálne prianie, podľa toho musíte najprv vybrať fľaštičku, ak to nebude tá základná musíte ju umyť, potom naplniť niektorou špeciálnou vôňou, ktorú najprv nájdete v poličke vzadu. Ak chce niekto tú vašu vôňu, z poličky nevyberáte, táto vôňa je už namiešaná, a tak ju stači iba naplniť.

V každom leveli musíte dosiahnuť určený zisk, aby ste mohli postúpiť ďalej a za zarobené peniaze si budete môcť nakúpiť rôzne vylepšenia.

Staňte sa vedúcou osobnosťou na trhu!

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 4.1 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód