Ninja Quest

V úlohe Ninju porazte všetkých súperov a osloboďte princeznú.

Stiahnuť
( 937.2 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 27.03.2018

Klasická bojovka, v ktorej musíte zneškodniť všetkých nepriateľov, ktorí sa vám pripletú do cesty. Zhostíte sa úlohy mladého bojovníka Akimota a vaším cieľom je zachrániť zajatú princeznú. Pozor si dávajte nielen na súperov, ale aj na rozličné prekážky, akou môže byt aj pád do vody.

**Ovládanie:** Pohybujete sa šípkami, W meníte zbrane, A útočíte, S hodíte zbraň, D sa bránite, medzerníkom prepnete na ďalšiu zbraň, 1-7 zmena zbrane.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 937.2 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód