Octopost

Zahoďte chobotnicu čo najďalej a doručte listy.

Stiahnuť
( 2.3 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 25.02.2011

Zahoďte chobotnicu tak, aby letela čo najďalej. Podľa dosiahnutej vzdialenosti dostávate peniaze, za ktoré si môžete kúpiť vylepšenia, ktoré vám predĺžia váš let. Chobotnica mení farby pri silných pádoch a keď sa číslo vľavo bude rovnať nule, dostanete možnosť extra zrýchlenia. Kliknutím na chobotnicu ju tiež môžete vždy niekoľko krát zrýchliť. Po každom hode sa vám ukáže koľko metrov vám ešte ostáva do miesta, kde doručíte list a pokračujete ďalej. Doručte všetkých 7 listov adresátom.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2.3 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód