Orb Eater

Zbierajte guličky rovnakej farby.

Stiahnuť
( 1.4 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 09.04.2018

Vašou úlohou je zbierať za sebou guličky tej istej farby, za ktoré dostávate viac bodov. V strede dolu vám ukazuje koľko guličiek danej farby máte nazbierané a koľko bodov to je. Plus a mínus, ktoré môžete zbierať vám menia veľkosť kurzoru. Plňte rôzne výzvy, ktoré máte vypísané v menu (Achievements). Podľa zbieranej farby sa vpravo a vľavo napĺňajú ukazovatele levelov. Postupujte do ďalších levelov (zbieranie krížikov tento pokus o postup ruší) a budete to mať čím ďalej obtiažnejšie.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 1.4 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód