Pet Spa Challenge

Postarajte sa o zvieratká v salóne.

Stiahnuť
( 555.2 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 26.02.2018

Čaká na vás umývanie zvieratiek, česanie, strihanie a skrášľovanie.. Nie však len jedného zvieratka, ale naraz viacerých. Dokážete si s nimi poradiť? Pri používaní hubky alebo nožníc treba rýchlo behať myškou po psíkovi alebo mačičke. Keď sú zvieratká nekľudné, dajte im granulu. Medzi zvieratkami sa prepínate rukami znázornenými hore v hre. Nezabudnite po každom zvieratku upratať (biela hubka dole v hre - behajte s ňou po vankúšiku).

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 555.2 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód