Piano Bar

Precvičte si reflexy a prstoklad na piane.

Stiahnuť
( 683.4 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 14.10.2017

Princíp hry spočíva v tom, že musíte v správny okamih stláčať príslušné písmená, ktoré sa pohybujú podľa aktuálne hranej pesničky. Tie predstavujú klávesy na piane. Vždy stlačíte príslušné písmeno až vtedy, keď nota dosiahne úroveň vyznačeného pásika. Váš úspech sa prejaví na krásnej dievčine vedľa vás. Pokiaľ sa vám bude dariť jej srdce začne plesať. Hrat vám budú skladby od známych interpretov.

Tip nám zaslala **Zuzka**. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Stláčajte jednotlivé písmená na základe nôt.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 683.4 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód