Pillage the Village

Vžite sa do role všemohúcej ruky a drancujte dedinu za dedinou :)

Stiahnuť
( 5 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 27.07.2016

Pillage the Village je zaujímavá hra, v ktorej sa zhostíte úlohy všemohúcej ruky, akéhosi boha, ktorý si povedal, že bude drancovať všetkých obyvateľov dedín a tak od nich získa všetky zlaté mince. Každého z dedinčanov musíte vyhodiť čo najvyššie do vzduchu a po páde na zem, keď bude chudák po smrti, pozbierate zlaté mince, ktoré z neho vypadnú. Takto to musíte zopakovať s každým jedným obyvateľom, žiaden vám nesmie ujsť. Dávajte si pozor, pretože niektorí z nich sa budú pred vami skrývať. Za získane peniaze si môžete zakúpiť rozličné užitočné kúzla. Skvelá hra odporúčam každému!

**Ovládanie:** Myš. Kúzla potom ovládate číslami od 1-9.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 5 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód