Quebec Adventures

Pomôžte Orielovi vrátiť sa spať do budúcnosti.

Stiahnuť
( 524.1 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 21.09.2016

Quebec Adventures je výborne spracovaná adventúra. Zhostíte sa úlohy Oriela, ktorý žije v 25.storočí, presnejšie v roku 2408 a nešťastnou náhodou sa dostáva spať do minulosti, a to až o niekoľko storočí. Vašou úlohou je bezpečne priniesť Oriela spať do budúcnosti, pričom si spravíte menší výletik cez dejiny mesta kanadského mesta Quebec. Princíp hry spočíva v tom, že musíte vhodne a v správnej chvíli použiť rozličné predmety na to, aby ste pre hrdinu vytvorili bezpečnú cestu na koniec každej úrovne.

Zvládnete samotný návrat do budúcnosti?

Tip nám zaslal **IVAN**. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Myš.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 524.1 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód