Scania Driver

Zajazdite si s vozidlami Scania.

Stiahnuť
( 2.7 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 09.09.2017

Scania Driver je prepracovaný simulátor, v ktorom ovládate vozidla značky SCANIA. Čakajú vás rozličné etapy, v ktorých zasadnete za volant ťahača, autobusu, ale aj iných dopravných prostriedkov, pričom musíte splniť určíte úlohy. Dôležité je, aby ste rešpektovali dopravné predpisy, inak vás zastaví polícia. Zároveň musíte tankovať (zbierať palivo), ale zbierajte aj rôzne iné bonusy, ktoré uvidíte na ceste.

Tip nám zaslala "**bodka800**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/bodka800#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Hlasujte za "**nový dizajn**":http://pauzicka.zoznam.sk/anketa Pauzicky a zapojte sa do

súťaže.

**Ovládanie:** Šípky.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2.7 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód