Scooby-Doo: 1000 Graveyard Dash

Utečte so Scoobym duchovi, ktorý vás prenasleduje na cintoríne.

Stiahnuť
( 296.8 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 26.04.2017

Scooby je na ďalšej svojej misii. Tento krát v troche odlišnom hernom princípe ako minule. Vašou úlohou je utiecť nebezpečnému duchovi, ktorý vás bude prenasledovať na strašidelnom cintoríne. V ceste vám stoja rozličné prekážky, ktorým sa musíte vyhnúť. Zároveň zbierajte rozličné predmety, za ktoré získate extra body alebo vám zrýchlia pohyb.

Tip nám zaslal **J.H.Joe**. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Šípky, medzerník, Ctrl.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 296.8 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód