Scooby-Doo and the Creepy Castle

Scooby sa vracia na ďalšie zo svojich dobrodružstiev.

Stiahnuť
( 857.5 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 05.08.2017

Po sérii Scooby Adventure tu máme ďalšie dobrodružstvo s touto kreslenou postavičkou. Scooby sa ocitne na akomsi strašidelnom zámku a vašou úlohou je dopraviť ho až do cieľa a nájsť tlupu, ktorú zadržiava tajomný duch. Snažte sa tohto ducha cestou eliminovať, a to klikaním na rozličné predmety, ktoré ho dočasne zastavia. Zároveň zbierajte aj iné predmety, ktoré si vezmete zo sebou a neskôr vhodne použijete.

Tip nám zaslal "**Topiwc**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/Topiwc#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Myš.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 857.5 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód