Scooby Doo: Curse of Annubis

Dostaňte Scoobyho a Shaggyho cez jednotlivé úseky pyramídy.

Stiahnuť
( 805.8 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 06.12.2017

Scooby a Shaggy sú tu znova. Tento krát sa ocitnete v pyramíde a vašou úlohou bude presúvať rozličné kvádre tak, aby ste sa dostali cez jednotlivé úseky pyramídy. Princípom hra veľmi pripomína Sokoban. Dajte si pozor na viaceré nástrahy a tiež na čas, za ktorý úlohu vyriešite.

Tip nám zaslal **J.H.Joe**. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Pohybujete sa šípkami.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 805.8 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód