Shift 4

Štvrtý diel výbornej hry Shift.

Stiahnuť
( 3.3 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 21.04.2018

Máme tu štvrtý diel zaujímavej hry menom Shift. Na prvý pohľad môže Shift odradiť, no za jednoduchou grafikou sa skrýva výborná flashka, hlavne na precvičenie mozgových závitov. Vašim cieľom je opäť dostať panáčika cez všetky miestnosti, navyše to musíte stihnúť celé za 10 minút.. Špecialitou je možnosť otáčať hraciu plochu podľa potreby, čo je nevyhnutné na prejdenie jednotlivých levelov. (Tip na hru nám poslal **mato-98** a **haluzzzak**)

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.



Screenshot


Stiahnuť ( 3.3 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )




Zmeniť rovnicu

Váš názor








Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód