Skype 8.44

Kvalitný nástroj na internetové telefonovanie

Stiahnuť
( 62 MB )

Skype je jeden z najlepších programov na telefonovanie a videohovory cez internet. Celkové spracovanie je na veľmi vysokej úrovni a používanie programu je preto veľmi intuitívne. Väčšina služieb vrátane videohovorov a klasického telefonovania cez internet je v Skype zadarmo. Spoplatnené sú iba extra služby akou je napr. telefonovanie priamo na pevnú linku alebo mobilný telefón práve neprihlásených užívateľov. Všetky hovory je taktiež možné presmerovať priamo na váš mobilný telefón. Tieto služby sú spoplatnené tzv. Skype kreditom, ktorý je možné si zakúpiť.

Skype podporuje skupinové telefonáty a videohovory. Do jedného telefonického hovoru sa môže zapojiť naraz až 25 užívateľov. Pri využití videohovoru sa odporúča zapojiť maximálne 5 užívateľov. Program Skype podporuje aj štandardné funkcie chatovacieho klienta ako je písanie, pridávanie užívateľov do skupín a pod. Jednotlivé funkcie je možné využívať simultánne. Naraz môžete telefonovať, posielať textové správy (instant message) a zdieľať multimediálne alebo iné súbory.

Skype umožňuje posielanie súborov akejkoľvek veľkosti. Bez akýchkoľvek poplatkov alebo obmedzení. Posielať môžete fotografie, hudobné súbory, dokumenty, prezentácie alebo akékoľvek iné súbory. Skype taktiež podporuje hlasovú schránku. Neprihláseným užívateľom môžete zanechať hlasový odkaz, ktorý si vypočujú po prihlásení.

Zdieľanie kontaktov je veľmi jednoduché a intuitívne. Okrem vašich priateľov na Skype sa môžete spojiť tiež s užívateľmi, s ktorými sa priatelíte na Facebooku. Program podporuje integráciu s najpopulárnejšou sociálnou sieťou a okrem chatovania a telefonovania môžete tiež pridávať statusy a kontrolovať vašu nástenku na Facebooku. Plnú verziu programu Skype si môžete stiahnuť zadarmo.


Klady

  • kvalita obrazu a zvuku
  • jednoduchá inštalácia
  • kvalitné funkcie

Zápory

  • náročnosť na hardware

Screenshot


Stiahnuť ( 62 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód