Sneak Thief 3

Vyriešte tretí problém v adventúre.

Stiahnuť
( 2.7 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 17.04.2018

Prechádzajte po miestnostiach, hľadajte predmety a používajte ich. Môžete ich aj kombinovať (spojeným dvoch predmetov vznikne nový). V hre použijete postupne všetky predmety, ktoré nájdete. Táto online hre nie je veľmi jednoduchá, musíte pozorne hľadať a rozmýšlať, ako sa dostanete ďalej, čo kde použiť a ako veci kombinovať. V závere zostrojíte z niektorých nájdených súčiastok stroj, vďaka ktorému sa naklonujú panáčikovia.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2.7 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód