Stag Knight

V úlohe rytiera musíte očistiť les od skautov.

Stiahnuť
( 4.9 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 17.07.2017

Stag Knight je výborná akčná hra, v ktorej na vás čakajú početné súboje, ale aj veľa krvi. Musíte eliminovať všetkých skautov, ktorí na vás útočia. Snažte sa ich zneškodniť čo najviac. K dispozícii bude viacero zbraní, pričom začínate len s mečom. Po každom kole si môžete v obchode zakúpiť potrebné vybavenie.

Tip nám zaslal "**Harry**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/Harry#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

**Ovládanie:** Pohybujete sa šípkami, medzerníkom útočíte, 1-7 meníte zbrane (alebo klávesmi Z,M)

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 4.9 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód