Steak and Jake

Dopravte s kravou a vtáčikom mlieko až ku kohútovi.

Stiahnuť
( 4.7 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 03.07.2017

Zábavná hra v ktorej sa treba sústrediť na dve veci: Vytváranie rovnakých trojíc a vytváranie cesty pre kravu. Tú vytvárate jednoducho pomocou kociek, ktoré na hracej ploche chýbajú, ale sú naznačené farebne. Kocku môžete na hraciu plochu doplniť, pokiaľ vybuchnete aspoň tri guličky rovnakej farby (vtáčik sa na danú farbu zafarbí a podľa toho viete, ktorú kocku môžete doplniť). Úplne rovnako aj ničíte nepriateľov v ceste (taktiež musíte vybuchnúť guličky farby nepriateľa). Niekedy bude treba aj farebné kocky odstraňovať. Dokážete sa sústrediť na dve veci naraz?

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 4.7 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód