Super Marine

Odrazte útoky mimozemských vojsk a porazte ich základňu.

Stiahnuť
( 733.6 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 04.05.2018

Základom je vybudovať silnú obranu a potom sa snažiť zneškodniť mimozemskú základňu skôr ako sa to podarí nepriateľovi. Za každé kolo získate určitý počet peňazí, za ktoré si môžte vylepšovať svojho vojaka ako aj obranné prvky.

**Ovládanie:** Pohybujete sa šípkami alebo W,A,S,D, myškou mierite a strieľate, 1-4 meníte zbrane, medzerníkom sa vstúpite do obchodu, kde si dokúpite potrebné vybavenie, E opravujete vežičku, R je radar.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 733.6 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód