The Classroom 2

Pokračovanie hry Classroom.

Stiahnuť
( 682.6 kB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 03.04.2017

Princíp druhého dielu tejto hry zostáva rovnaký: odpisujte od spolužiakov a nenechajte sa odhaliť. V hre Classroom 2 sa opäť zhostíte úlohy žiaka Alexa, ktorý sa dostáva do novej triedy. Musí zapadnúť do novej skupiny a jeho jedinou nádejou ako zapadnúť je odpísať všetko od spolužiakov a pomôcť tak novým kamarátom, ktorí rovnako ako on, na učenie kašľu. Základom však je, aby ste sa nenechali odhaliť. Vpravo je ukazovateľ, ktorý sa postupne napĺňa a signalizuje úspešnosť vašich manévrov. Keď sa zaplní postupujete ďalej.

Tip nám zaslala "**Ivanka**":http://pauzicka.zoznam.sk/uzivatel/profil/Ivanka#informacie. Ak máte aj vy hru, ktorú by ste tu chceli vidieť, stačí "**nám napísať**":http://pauzicka.zoznam.sk/kontakt. S názvom pošlite aj linku (www adresu), inak hru nemusíme nájsť, alebo nájdeme inú, akú ste chceli. Prosím, nepíšte do komentárov, hra sa môže v tom množstve príspevkov stratiť.

Ak vás zaujímajú najhranejšie hry za minulý rok, tu nájdete "**blog**":http://pauzicka.blog.zoznam.sk/2008/01/18/statistiky-2007/ so štatistikami.

**Ovládanie:** Pohybujete sa šípkami. Klikajte na hlavy spolužiakov po celej triede. Pozor na učiteľku, ktorá pravidelne zbystrí pozornosť.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 682.6 kB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód