Tower Solitaire

Zaujímavá verzia kartovej hry Solitaire.

Stiahnuť
( 2.1 MB )
  • Operačný systém Windows a iné
  • Licencia Freeware
  • Posledná zmena 12.10.2017

Zábavná verzia hry Solitaire, v ktorej sa musíte zbaviť všetkých povykladaných kariet. Dolu máte rad kariet, z ktorých vidíte len jednu. Práve k tejto karte môžete prikladať tie porozkladané, ale s podmienkou, že priložená karta je o jedno vyššia alebo nižšia. Zbavte sa čo najviac kariet, odkrývajte ďalšie vo veži a ak už nemáte čo odkryť, pýtajte si v spodnom rade novú kartu. Divoká karta (Wild card) môže ísť na čokoľvek a takisto na ňu môže ísť všeličo. (K esu sa dá priložiť kráľ alebo dvojka.) Cieľom je zbaviť sa všetkých odkrytých kariet skôr ako vám dôjdu tie naspodku.

Hru na svojom počítači spustíš tak, že si ju po stiahnutí rozbalíš (rozpakuješ) napríklad pomocou programu WinZip. Potom stačí už iba kliknúť na súbor hry (buď cez Tento počítač, Prieskumník, alebo iný prehliadač súborov) prvým tlačítkom myši a z ponuky vybrať možnosť "Otvoriť v programe". V ďalšej obrazovke vyberieš svoj internetový prehliadač (Microsoft Explorer, Firefox, Opera...) a hra sa ti spustí aj bez toho, aby si bol pripojený na internet.Screenshot


Stiahnuť ( 2.1 MB )


Upozornenie na problém

V prípade problémov so sťahovaním, obsahom alebo s aktuálnosťou programov prosím napíšte vaše postrehy do formulára. Ďakujeme.
( nepovinné )

( nepovinné )
Zmeniť rovnicu

Váš názor
Zmeniť rovnicu


Názory


Link pre Váš web

Kód stačí prekopírovať na Vaše stránky a Vaši návštevníci budú sťahovať z Downloads.sk
Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód

Ukážka

Kód